609 137 480

w czym możemy Ci pomóc?

Informacje o firmie

Firma Handlowo – Usługowa Stawbud istnieje od 2004 roku. Przez ponad 10 lat obsłużyliśmy setki klientów i inwestycji. Klienci zawsze cenią sobie naszą dyspozycyjność i terminowość – tak niezbędną w tej branży. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i maszyny zawsze obsługują osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Oprócz wykonywanych usług, służymy pomocą w planowaniu realizacji inwestycji z wykorzystaniem naszego sprzętu.

Specjalizujemy się w pracach melioracyjnych i drogowych, w robotach ziemnych, budowie i odbudowie wałów przeciwpowodziowych. Zajmujemy się transportem i wywozem gruzu. W naszej ofercie również sprzedaż kruszywa takiego jak: piasek, żwir, czarnoziem i inne.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno - budowlanym oraz drogowym.

 

Na nasz park maszynowy składają się sprzęty renomowanych firm, które oprócz wydajności cechuje duża niezawodność. Posiadamy koparki, minikoparki, koparki kołowe, samochody samowyładowcze (4-18t), minikoparki z wiertnicą. Posiadamy również samochód samowyładowczy z hydroburtą.

Dla naszych partnerów prowadzimy również wynajem sprzętu. Prowadzimy nadzór budowlany, świadczymy doradztwo techniczne. W naszej ofercie również sprzedaż materiałów budowlanych z dowozem do klienta (szeroki asortyment). Gwarantujemy rozładunek mechaniczny materiałów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich naszych aktualnych klientów jak i nowe firmy, instytucje oraz osoby prywatne.

Państwa potrzeby nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stawbud Paweł Stawiarz

ul. Agatowa 137
Gronowo Górne 82-310 Elbląg 
tel. kom. 609 137 480
e-mail: pawelstawiarz@op.pl

do góry strony