609 137 480

w czym możemy Ci pomóc?

Usługi ciągnikiem siodłowym z naczepą samowyładowczą

Przeprowadzanie różnego rodzaju prac ziemnych, budowlanych czy też robót drogowych wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, który umożliwi ich szybkie i sprawne wykonanie. Doskonale rozumiemy, że nie każda osoba prywatna czy też przedsiębiorstwo może dysponować środkami na zakup samochodów-wywrotek, koparko-ładowarek oraz innych maszyn ciężkich potrzebnych do zrealizowania powyżej wymienionych działań. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oprócz wykonywania różnego rodzaju prac ziemnych i budowlanych, świadczymy również usługi transportowe. W naszej stajni pojazdów ciężkich posiadamy ciągnik siodłowy z naczepą samowyładowczą, który idealnie sprawdzi się do przewozu materiałów sypkich oraz kruszyw.

Usługi ciągnikiem siodłowym z naczepą samowyładowczą, czyli wygoda i sprawność działania

Zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane wiążą się z dotrzymywaniem opracowanego harmonogramu, a także zastosowaniem rozmaitych materiałów, które są niezbędne do przeprowadzenia prac. Firma StawBud od wielu lat stawia na rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm. Dlatego też wybierając nasze usługi ciągnikiem siodłowym z naczepą samowyładowczą, zyskujecie Państwo pewność sprawnego oraz w pełni bezpiecznego wykonania zlecenia. Zgodnie z założeniami oraz na czas przewieziemy dla Państwa kruszywa oraz różnego rodzaju materiały sypkie. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, podejmiemy się również transportu mas asfaltowych, co wymaga specjalistycznego podejścia oraz odpowiedniego zaplanowania procesu pod względem logistycznym.

StawBud – stawiamy na sprawdzone rozwiązania budowlane!

Nasza firma na stanie magazynowym posiada również kruszywa naturalne. Wśród nich znajdziecie Państwo m.in. pospółki wykorzystywane głównie w budownictwie drogowym, kruszywa drenażowe czy też mieszanki z kamienia łamanego. Ponadto proponujemy wszelkiego rodzaju podbudowy z kruszyw naturalnych, a także piasek płukany pochodzący z różnych frakcji. Decydując się na zakup dostępnych w ofercie materiałów, otrzymujecie Państwo jednocześnie możliwość ich przewozu ciągnikiem siodłowym z naczepą samowyładowczą, co sprawia, że nie musicie Państwo szukać dodatkowej firmy transportowej. Uzupełnieniem naszych kompleksowych usług jest przesiewanie ziemi, która jest wykorzystywana przy zakładaniu trawników.

 

 

 

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stawbud Paweł Stawiarz

ul. Agatowa 137
Gronowo Górne 82-310 Elbląg 
tel. kom. 609 137 480
e-mail: pawelstawiarz@op.pl

do góry strony